Image Skincare näohooldused

Image Skincare näohoolduste valikus on erinevatele nahatüüpidele sobilikud hooldused alates õrnematest ensümaatilistest koorimistest kuni kõrgtasemeliste AHA/BHA hapetega dermakosmeetiliste koorimisteni. 

Image Skincare
toodetes on kombineeritud hea emotsioon, kõrgelt hinnatud koostisosad, silmnähtavad tulemused ja kasutusmugavus. Naeratuse kutsuvad esile värsked ja meeldivad eeterlikel õlidel põhinevad lõhnad ning kreemide siidine tekstuur. Vananemist aitavad edasi lükata taimsete tüvirakkude ekstraktid, antioksüdandid ja peptiidid, mis tänu ainulaadsele Vectorize tehnoloogiale jõuavad 48 tunni jooksul ka kõige sügavamate nahakihtideni.


Ensüümkoorimised

Ensümaatilistes koorimistes kasutatakse surnud naharakkude lahustamiseks õrnalt koorivaid puuviljapõhiseid ensüüme, mis toetavad naharakkude uuenemist ja pehmendavad naha tekstuuri minimaalse ärritusega. Sobilikud kõikidele nahatüüpidele, eriti aga kuivale või tundlikule nahale, annavad Image Skincare professionaalsed ensüümkoorimised juba ühe hooldusega nahale kohese uuenemisvõime ja nähtavad tulemused.


Ormedic Lift 
50€/60min
Ormedic Lift on õrn ensümaatiline koorimisprotseduur kõrvitsa, papaia ja ananassi ensüümidega, mis sobib naha ja jume värskendamiseks tundliku nahaga klientidele, teismelistele ja rasedatele.
Taasta oma naha tasakaal selle uuendusliku näohoolduse abil, mis ühendab endas orgaanilised toimeained meditsiinilise efektiivsusega. Hooldus annab leevendust ja maksimaalset kasu isegi kõige tundlikumatele nahatüüpidele tänu orgaaniliste eeterlike õlide kokteilile, taimeekstraktidele ja meditsiinilistele peptiididele.

Signature Lift
65€/60min
Ensümaatiline koorimine C-vitamiini, papaia ja ananassi ensüümide ja keratolüütiliste ainetega, mis pehmendavad ja avavad naha sarvkihi. Signature Facelift näohooldus on mõeldud punetavale, kuivale ja tundlikule nahale.
See unikaalne neljast koorivast kihist koosnev näohooldus muudab naha väljanägemist märgatavalt värskemaks ja siledamaks. 
Hooldusega tuleb kaasa Post Treatment järelhoolduskomplekt koduseks kasutamiseks.

O2 Lift
50€/60min
Luksuslik hoolitsus, milles on kombineeritud naha hapnikuga rikastamise tehnoloogia, taimsed tüvirakuekstraktid, peptiidid ja ensüümid, mis muudavad naha nooruslikuks ja värskeks. Hapnikuhooldus sobib kõikidele nahatüüpidele ning on nn. "punase vaiba" hoolitsus ja sobib enne tähtsat sündmust särava jume jaoks. 

O2 Micro Lift
80€/75min
Duaal-hoolitsus, mis ühendab endas mikrodermabrasiooni ja O2 Lift naha hapnikuga rikastamise tehnoloogiat, taimseid tüvirakuekstrakte, peptiide ja ensüüme. Nahk saab kooritud, hapnikuga rikastatud ning jume jääb särav ja kaunis.
Hooldusega tuleb kaasa Post Treatment järelhoolduskomplekt koduseks kasutamiseks.

Be Clear puhastav näohooldus
60€/60min
Probleemsele ja akne nahale mõeldud hooldus, milles on kombineeritud antibakteriaalsed peptiidid, salitsüülhape ning rahustavad ja põletikuvastased taimsed ekstraktid. Sobib igas staadiumis aknele.
Hooldusega tuleb kaasa Clear Cell hoolduskomplekt koduseks kasutamiseks.

Akne hooldus koos LED valgusega
75€/75min
Akne naha hooldus on kohandatud spetsiifiliselt Sinu naha vajadustest lähtuvalt koos LED valgusteraapia kasuliku toimega:
- kiirendab naha paranemisprotsesse
- hävitab akne bakterit 
- taandab põletikke
- vähendab naha armistumist ja pigmenteerumist
Hooldusega tuleb kaasa Clear Cell hoolduskomplekt koduseks kasutamiseks.