Dermatokosmeetilised näohooldused

Dermaviduals korneoteraapia
Sarvkesta- ehk korneoteraapia tähelepanu keskmeks on naha sarvkiht, mida ekslikult peetakse passiivseks mehaaniliseks barjääriks ja "surnuks" kihiks. Kuid on kindlaks tehtud, et sarvkihil on väga oluline roll andes ainevahetusprotsesside käigus signaale epidermisele ja dermisele. 
KOKO Dermaviduals® (Saksamaa) ettevõtte lõi esimesena kosmeetiliste preparaatide sarja, mis süsteemselt kaitsevad ja tugevdavad naha sarvkesta. Korneoteraapia üheks tähtsaimaks ülesandeks on nahale pehmeks toimimiseks meetodite väljatöötamine, mis toetuks naha oma kaitsestruktuuride parandamisele ja selle loomuliku tervise taastumisele. Dermaviduals® kreemid on koostatud vastavalt DMS®-aluse (Derma Membrane Structure) põhimõtetele, mis sarnanevad naha loomuliku barjääri struktuuri ja koostisega. Lisaks kasutatakse toodetes efektiivseks nahka transportimiseks liposoomseid ja nanosoomseid aktiivaineid sisaldavaid preparaate võttes arvesse naha spetsiifilisi omadusi.


Environ - tunnustatud A-vitamiini nahahooldussari

Environ nahahooldus on esmaklassiline bränd, millel on kliiniliselt tõestatud tulemused.
Maailmakuulus ilukirurg ja dermatoloog dr Des Fernandes lõi tootevaliku, mis sisaldab unikaalset toimeainete kombinatsiooni, et kaitsta nahka keskkonnaagressorite eest ja võidelda vananemise märkidega. Environi eesmärk on edendada pikaajalist naha tervist, mitte pakkuda kiiret ja ajutist lahendust.
Kõik Environi näohoolitused ühendavad endas tõhusat nahahooldustehnoloogiat koos võimsate koostisainetega, et lahendada spetsiifilisi nahaprobleeme.Thesera - kõrgtehnoloogiline Korea nahahooldus

Thesera brändi unikaalsus ja patendeeritud tehnoloogiad tõstavad naha hooldamise uuele tasemele. Toimeainete transportimiseks kasutatakse täiustatud liposoommehhanismi, kus aktiivained on topeltkapseldatud ja väliskeskkonna eest kaitstud, mis tagab nende sügava ja ohutu nahka imendumise. 


Signatuur näohooldus 70€/60min, 80€/75min, 90€/85min
Hoolitsus koostatakse igale kliendile individuaalselt peale põhjalikku naha analüüsi ja selles sisaldub:
- naha pindmine puhastus
- õrn koorimine ensüümide või hapetega
- mehhaaniline komedoonide puhastus või näomassaaž
- individuaalselt sobilik näomask koos dekoltee- ja õlavöötme massaažiga
- tõhusatoimeline seerum ja kaitsekreem

Teismelise naha näopuhastus (kuni 18-eluaastat) 75€/90min
Sügavpuhastav näohooldus komedoonsele ja aknele kalduvale teismelisele nahale. Õrnade ensüümide või hapetega koorimine, komedoonide pehmendamine, mehhaaniline puhastus ja nahka tasakaalustavate toimeainetega mask aitavad vähendada liigset rasueritust ja nahapooride ummistumist ning samas tugevdada naha kaitsevõimet ja kiirendada paranemisprostesse. Vajadusel kasutatakse hoolduses lisaks ka darsonval kõrgsagedusvoolu tehnikat.