Dermaviduals korneoteraapia

Sarvkesta- ehk korneoteraapia tähelepanu keskmeks on naha sarvkiht, mida ekslikult peetakse passiivseks mehaaniliseks barjääriks ja "surnuks" kihiks. Kuid on kindlaks tehtud, et sarvkihil on väga oluline roll andes ainevahetusprotsesside käigus signaale epidermisele ja dermisele. 
KOKO Dermaviduals® (Saksamaa) ettevõtte lõi esimesena kosmeetiliste preparaatide sarja, mis süsteemselt kaitsevad ja tugevdavad naha sarvkesta. Korneoteraapia üheks tähtsaimaks ülesandeks on nahale pehmeks toimimiseks meetodite väljatöötamine, mis toetuks naha oma kaitsestruktuuride parandamisele ja selle loomuliku tervise taastumisele. Dermaviduals® kreemid on koostatud vastavalt DMS®-aluse (Derma Membrane Structure) põhimõtetele, mis sarnanevad naha loomuliku barjääri struktuuri ja koostisega. Lisaks kasutatakse toodetes efektiivseks nahka transportimiseks liposoomseid ja nanosoomseid aktiivaineid sisaldavaid preparaate võttes arvesse naha spetsiifilisi omadusi.


Image Skincare näohooldused


Image Skincare toodetes on kombineeritud hea emotsioon, kõrgelt hinnatud koostisosad, silmnähtavad tulemused ja kasutusmugavus. Naeratuse kutsuvad esile värsked ja meeldivad eeterlikel õlidel
põhinevad lõhnad ning kreemide siidine tekstuur.
Vananemist aitavad edasi lükata taimsete tüvirakkude ekstraktid, antioksüdandid ja peptiidid, mis tänu
ainulaadsele Vectorize tehnoloogiale jõuavad 48 tunni jooksul ka kõige sügavamate nahakihtideni. 
Ensümaatilistes hooldustes kasutatakse surnud naharakkude lahustamiseks õrnalt koorivaid puuviljapõhiseid ensüüme, mis toetavad naharakkude uuenemist ja pehmendavad naha tekstuuri minimaalse ärritusega.
Sobilikud kõikidele nahatüüpidele, eriti aga kuivale või tundlikule nahale, annavad Image Skincare professionaalsed näohooldused nahale kohese uuenemisvõime ja nähtavad tulemused.Thesera - kõrgtehnoloogiline Korea nahahooldus

Thesera
brändi unikaalsus ja patendeeritud tehnoloogiad tõstavad naha hooldamise uuele tasemele. Toimeainete transportimiseks kasutatakse täiustatud liposoommehhanismi, kus aktiivained on topeltkapseldatud ja väliskeskkonna eest kaitstud, mis tagab nende sügava ja ohutu nahka imendumise. 


Signatuur näohooldus 70€/60min, 80€/75min
Hoolitsus koostatakse igale kliendile individuaalselt peale põhjalikku naha analüüsi ja selles sisaldub:
- naha pindmine puhastus
- õrn koorimine ensüümide või hapetega
- mehhaaniline komedoonide puhastus või näomassaaž
- individuaalselt sobilik näomask koos dekoltee- ja õlavöötme massaažiga
- tõhusatoimeline seerum ja kaitsekreem

Preemium näohooldus 90€/80min
Tegemist on tõhustatud näohooldusega, milles kasutatakse Signatuur hooldusele lisaks aparatuurseid tehnikaid nagu LED valgus või mikrovoolu teraapia.

Teismelise naha näopuhastus (kuni 18-eluaastat) 75€/90min
Sügavpuhastav näohooldus komedoonsele ja aknele kalduvale teismelisele nahale. Õrnade ensüümide või hapetega koorimine, komedoonide pehmendamine, mehhaaniline puhastus ja nahka tasakaalustavate toimeainetega mask aitavad vähendada liigset rasueritust ja nahapooride ummistumist ning samas tugevdada naha kaitsevõimet ja kiirendada paranemisprostesse. Hoolduses kasutatakse lisaks ka kas darsonval kõrgsagedusvoolu või LED valgusteraapia tehnikat.