Meie nahal on võime end uuendada ning kaitsta väliste ärritajate eest, kuid tihtipeale ei tule nahk sellega üksi toime. Professionaalsed näohooldused mõjutavad nahka sügavamalt ja intensiivsemalt ning tulemused on kiiremini saavutatavad.
Näonaha hooldus on oluline osa igapäevasest ilurutiinist, mis aitab säilitada naha tervist, nooruslikkust ja sära. Erinevad näohoolduse tehnikad ja meetodid saavad pakkuda mitmekülgset abi erinevatele naha probleemidele, alates aknest ja vananemisilmingutest kuni naha toonuse ja tekstuuri parandamiseni.
Terve ja ilus nahk vajab hoolitsemist ja pühendumist!


Dermaplan signatuurhooldus 115€/75-90min


Personaalne näohooldus, mis parandab naha kvaliteeti ja aitab igapäevasel nahahooldusel kiiremini tulemusteni jõuda. Hoolitsus koostatakse igale kliendile individuaalselt peale põhjalikku naha analüüsi ja on kohandatud naha seisukorrast lähtuvate vajaduste järgi kasutades erinevaid tehnikaid nagu hapete või ensüümidega koorimine, näomassaaž, mehhaaniline puhastus, mikrovool, LED valgusteraapia, ionto- ja sonoforees. 

Soovi korral lisatasu eest ripsmete, kulmude värvimine ja korrigeerimine.

Signatuurhooldus on suunatud erinevatele naha seisunditele:

  • Niisutav hooldus
  • Tundlikku ja ülireageeriva naha hooldus
  • Noorendav ja modelleeriv hooldus
  • Akne hooldus
  • Pigmenti ühtlustav hooldus
  • Punetust ja põletikke alandav hooldus


Lõõgastav näomassaaži hoolitsus 85€/75min


Sobiv hooldus neile, kes soovivad hetkeks aja maha võtta ja nautida sügavalt lõõgastavat hoolitsust erinevate massaaživõtete ja naha sära taastavate toodetega.

Nooruki naha näopuhastus (kuni 18-eluaastat) 85€/90min

Sügavpuhastav näohooldus komedoonsele ja aknele kalduvale teismelisele nahale aitab vähendada liigset rasueritust ja nahapooride ummistumist ning samas tugevdada naha kaitsevõimet ja kiirendada paranemist.Professionaalsed sarjad, millega hoolduseid teostan:


DERMAVIDUALS korneoteraapia


Sarvkesta- ehk korneoteraapia tähelepanu keskmeks on naha sarvkiht, mida ekslikult peetakse passiivseks mehaaniliseks barjääriks ja "surnuks" kihiks. Kuid on kindlaks tehtud, et sarvkihil on väga oluline roll andes ainevahetusprotsesside käigus signaale epidermisele ja dermisele.
KOKO Dermaviduals® (Saksamaa) ettevõtte lõi esimesena kosmeetiliste preparaatide sarja, mis süsteemselt kaitsevad ja tugevdavad naha sarvkesta. Korneoteraapia üheks tähtsaimaks ülesandeks on nahale pehmeks toimimiseks meetodite väljatöötamine, mis toetuks naha oma kaitsestruktuuride parandamisele ja selle loomuliku tervise taastumisele. Dermaviduals® kreemid on koostatud vastavalt DMS®-aluse (Derma Membrane Structure) põhimõtetele, mis sarnanevad naha loomuliku barjääri struktuuri ja koostisega. Lisaks kasutatakse toodetes efektiivseks nahka transportimiseks liposoomseid ja nanosoomseid aktiivaineid sisaldavaid preparaate võttes arvesse naha spetsiifilisi omadusi.


ENVIRON tunnustatud A-vitamiini nahahooldussari


Environ nahahooldus on esmaklassiline bränd, millel on kliiniliselt tõestatud tulemused.
Maailmakuulus ilukirurg ja dermatoloog dr Des Fernandes lõi tootevaliku, mis sisaldab unikaalset toimeainete kombinatsiooni, et kaitsta nahka keskkonnaagressorite eest ja võidelda vananemise märkidega. Environi eesmärk on edendada pikaajalist naha tervist, mitte pakkuda kiiret ja ajutist lahendust. Kõik Environi näohoolitused ühendavad endas tõhusat nahahooldustehnoloogiat koos võimsate koostisainetega, et lahendada spetsiifilisi nahaprobleeme.
Environ ainulaadne Cool Peel happekoorimise tehnoloogia on mitteinvasiivne nahka uuendav hooldussüsteem, mis aitab naha välimust ohutult ja tõhusalt parandada. Cool Peel happehoolduses kasutatav piimhappe koorija uuendab nahka õrnalt tekitamata ebameeldivaid aistinguid ja kõrvalmõjusid.
Tulemuste parandamiseks ja pikemaajalisema tulemuse saavutamiseks kasutatakse kangas- või vetikamaski koos DF aparaadi tehnoloogiaga, et viia aktiivained sügavamale naha kihtidesse.


DMK parameditsiiniline nahahooldussüsteem


DMK on ainulaadne parameditsiiniline nahahooldussari, mis põhineb USA teadlase Danné Montaque-Kingi üle viiekümneaastase erialase uurimistöö tulemusel. DMK nahahooldussüsteemis EEMALDA-TAASTA-KAITSE-SÄILITA kasutatakse taimseid koostisosi, mis jäljendavad naha enda keemiat ja toetavad seeläbi naha loomulikke funktsioone.
DMK kontseptsioon tugineb uskumusele, et enamiku nahahaiguste tekkepõhjused on naha seesmise tasakaalutuse tagajärg. Rakendades biokeemia põhimõtteid on DMK välja töötanud valiku hoolduseid ja tooteid, mis on loodud nahka noorendama ja tervendama.
Nahk reageerib toodetele ja hooldustele koheselt kuna koostisained on viidud sarnaseks keha oma keemiaga –  keha tunneb toote ära ja võtab selle omaks. Sellise sünergia toimel algab naha tervenemine ja noorenemine.


G.M. COLLIN kollageenihoolduse pioneer

GM COLLIN on Kanada professionaalse kosmeetika kaubamärk, mis on loodud ja arendatud enam kui 60 aastat. G.M. COLLINi ajalugu sai alguse 1957. aastal Pariisis, kui dermatoloog ja teadlane Eugéne Lapinet avastas kollageenilehtede kasutamise võimalused põlenud naha tekstuuri taastamiseks. Peagi leidis lahustamatu kollageen tänu hämmastavatele tulemustele oma koha ilumaailmas. Hiljem viidi G.M. COLLINi tootmine üle ja seda arendati edasi Kanadas. G.M. COLLIN on esimene bränd maailmas, mis 1980. aastal hakkas kasutama lahustumatut kollageeni kosmeetikas (kollageenileht) ja 1997. aastal töötas välja ja patenteeris lahustuva merekollageeni meetodi.
Peamine G.M. COLLINi filosoofia põhimõte on biotehnoloogia ning taimse ja merelise päritoluga komponentide kombinatsioon.
G. M. COLLIN on üks väheseid
 kosmeetikafirmasid, millel on oma labor, kus töötatakse välja ja toodetakse mitte ainult kaasaegseid toimeaineid, vaid tehakse ka kliinilisi teste. G.M. COLLIN on välja töötanud ja patenteerinud paljud nendes kasutatavad koostisosad ja kombinatsioonid.