Image Skincare happehooldused

Orgaanilise aloe vera geelil põhinevad keemilised koorijad. Soovitatakse kuurina 6 protseduuri kahe nädalaste vahedega, et lahendada mingit kindlat probleemi - hüperpigmentatsioon, akne, naha lõtvumine, kurrud ja kortsud. 
Hooldus sisaldab minitoodetega järelhoolduskomplekti koduseks kasutamiseks.


Lightening Lift 80€/55min
Lighthening Lift happehooldus on formuleeritud spetsiaalselt hüperpigmenteerunud, melasma ja fotokahjustunud nahale. Ahtalehelise siilkübara(Echinacea anustifolia) tüvirakuekstraktid ühtlustavad nahatooni ning vähendavad põletikulist hüperpigmentatsiooni ja tugevdavad naha immuunsüsteemi. 

Wrinkle Lift 80€/55min
Glükoolhappel ja retinoolil põhinev hooldus on mõeldud võitlemaks vananemise märkidega: kortsud, kurrud ja naha lõtvus. Lisaks naha pinguldamisele ja kortsude vähenemisele turgutavad liblikapõõsalt(buddleja davidii) pärit tüvirakuekstraktid naharakke nii, et tõuseb nende kaitsevõime UVA-kiirguse vastu.

Acne Lift 80
€/55min
AHA ja BHA hapete segu koostöös hariliku sireli(syringa vulgaris - dermasyr) tüvirakuekstraktididega formuleeritud spetsiaalselt rasusele ja aknenahale. Acne Lift aitab vähendada põletikku, pidurdab aknebakteri kasvu ja pärsib melaniini tootmist.


Mediderma keemilised koorimised

Keemilised koorimised on väga populaarsed kuna võimaldavad kiiresti ja efektiivselt lahendada väga erinevaid nahaprobleeme. Samas on happeprotseduurid ideaalseteks hooldusteks naha värskendamisel, elustamisel ja noorendamisel. Kõikide koorimiste põhitoime on naha uuendamine, niisutamine ja pinguldamine. Keemilisteks koorimisteks kasutatakse erinevaid happeid. Kõige levinumad on AHA-d ehk puuviljahapped (glükool-, piim-, mandli-ja püruuvhape). Rohkelt kasutatakse ka salitsüülhapet, resortsinooli, retinooli ja aselaiinhapet.
Peale protseduuri ei tohi nahka pesta 8 tunni jooksul. Soovituslik teostada 4-6 protseduuri 2 nädalase intervalliga. Pärast protseduuri muutub nahk kuivaks ja võimalik on kerge, paar päeva kestev ketendus.


Melases TRX peel 95€/45min
Kaasaegne kombineeritud keemiline koorimine naha uuendamiseks ja jume ühtlustamiseks. Sünergiliselt toimivad aktiivained stimuleerivad naha uuenemist ja tugevdavad nahka. Kasutatud hüdroksiidhapped vähendavad naha liigsarvestumist ja pindmist kuivust, muutes seega naha pinna siledamaks ning elujõulisemaks.
Traneksaamhape koostoimes retinoididega vähendab märgatavalt pigmentlaike, ühtlustab naha jumet ja vähendab punetust.

Sucses System peel 95€/45min

Fibroplaste noorendav hooldus, kus kasutatakse uudset toimeainet merevaikhapet. Protseduuri järgselt kiireneb naha uuenemine, ühtlustub jume, paraneb naha niiskussiduvusvõime ja elastsus.

3-Retises yellow peel retinoolkoorimine 75€/45min
Retises CT keemiline koorimine põhineb retinoidide ja C vitamiini koostoimel. Hooldus on erakordselt tõhusa noorendava ja pigmendilaike vähendava toimega.
Retinool ehk A-vitamiin on tõestatud toimega nahka noorendav toimeaine, mis reguleerib naha sarvestumist, eemaldades naha pindkuivust ja kiirendades uuenemist. Retinoolhooldused ei ole valulikud ja tekitavad nahal kerge pindmise ketenduse.