Happekoorimised

Environ ainulaadne Cool Peel happekoorimise tehnoloogia on mitteinvasiivne nahka uuendav hooldussüsteem, mis aitab naha välimust ohutult ja tõhusalt parandada. Cool Peel happehoolduses kasutatav piimhappe koorija uuendab nahka õrnalt tekitamata ebameeldivaid aistinguid ja kõrvalmõjusid.
Tulemuste parandamiseks ja pikemaajalisema tulemuse saavutamiseks kasutatakse kangas- või vetikamaski koos DF aparaadi tehnoloogiaga, et viia aktiivained sügavamale naha kihtidesse.Vita-C Micro Cool Peel 95€/60min

Environ Vita-C Micro Peel on ideaalne hooldus päikesekahjustustega, tuhmi ja pigmenteerunud naha välimuse parandamiseks.  Kontsentreeritud 20% C-vitamiiniga koorimine, mis segatakse kokku vahetult enne nahale pealekandmist, et tagada optimaalne värskus ja tõhusus. C-vitamiini aktiivne vorm askorbiinhape on tõestatud toimega, mis annab nähtavad tulemused ühtlase terve nahatooni ja tekstuuri saavutamiseks. 


Cool Peel 95€/75min

Piimhappel põhineva superpindmise happekoorimisega saame parandada erinevaid naha seisundeid nagu niiskuskadu, rasune ja akne nahk, ebaühtlane nahatoon, põletikud ja punetus.