Valgusteraapia

Individuaalne hooldus 65€/45min
Hoolduse hind kuurina -10%

Ühe LED sessiooni kestvus on 20 minutit ning ilma kõrvalmõjudeta on tulemus nähtav kohe peale hooldust ning positiived toimed mõjuvad nahas jätkuvalt edasi.
Enne sessiooni teostatakse nahale põhjalik eelpuhastus, seejärel toimub naha visuaalne analüüs, et valida sobiv programm. Viimasena kantakse nahatüübile vastav näokreem ja vajadusel spf kaitsekreem.
Hoolduskuur koosneb 8-12 hooldusest 2-3 korda nädalas.


Kombineerituna hoolduse lisana
25€/10min
35€/20min

Dermalux valgusteraapiat võib kombineerida ka regulaarse hooldusega, et võimendada hoolduse tulemust ja kiirendada naha paranemist.


Dermalux LED valgusteraapia on mitteinvasiivne hooldus, kus kasutatakse loomuliku valguse energiat naha taaselustamiseks ja noorendamiseks. Valguse mõjul suureneb naharakkude energia tase (ligi 200 korda) ja taastootmine, mille tulemusena muutub nahk koheselt elujõulisemaks ja tervemaks.

Valgusel on palju positiivseid omadusi meie kehale: tõstab D-vitamiini taset, mõjub meeleolule hästi ning paneb meie naha särama!

Valgusteraapiaga puutume kokku igapäevaselt kogu aeg ning see toimib põhimõttel, et meie rakud absorbeerivad valgust ja kasutavad valgusenergiat kütusena loomulikul viisil naha uuenemise ja paranemise protsessides. Erinevad lainepikkused stimuleerivad nahas erinevaid toimeid. Nagu me teame on UV-kiirgus nahale kahjulik, kuid kontrollitud punane, sinine ja ligi infrapuna valguskiirgused on kliiniselt tõestatud oma kasulike omaduste poolest.


Kasutades uusimat LED tehnoloogiat, tagab Dermalux aparaat suunatud valguse poolt optimaalse intensiivsusega nahas ohutult maksimaalsed tulemused. Dermalux valgusteraapia ei tekita kuumust ega kahjusta mingil viisil nahka. Hooldust võib teostada aastaringselt ning sellel puuduvad negatiivsed kõrvalmõjud.
Dermalux hooldus mõjub ka meeleolule väga postiivselt, kuna valguse toimel tõuseb serotiini (hea tuju hormoon) tase ning peale protseduuri on tunda suuremat energiat.


Punane valgus 633nm
 - Ergutab kollageeni ja elastiini tootmist
- Vähendab ja silendab kortse
- Tõstab nahas niiskustaset
- Ühtlustab naha värvi ja tekstuuri
- Taastab naha sära

Sinine valgus 415nm
- Antibakteriaalne toime
- Tasakaalustab rasueritust
- Vähendab naha ebapuhtuseid
- Taandab põletikulisi protsesse
- Rahustab problemaatilset nahka

Ligi infrapuna valgus 830nm
- Noorendab ja uuendab nahka
- Rahustab punetus- ja ärritusnähte
- Vähendab pigmendilaike
- Muudab naha tugevamaks ja tervemaks
- Ideaalne ülitundlikule nahale

Vastunäidustused:
- epilepsia, krambid
- naha porfüüria
- luupus
- fotosensitiivne ekseem
- albinism
- nahavähk
- naha kasvajad
- silmahaigused või silma võrkkesta häired
- südamehaigused
- diabeet
- rasedus
- valgusest tingitud peavalu
- teatud ravimid (täpsem informatsioon konsultatsiooni käigus)