Dermalux LED valgusteraapia

Dermalux LED valgusteraapia on mitteinvasiivne hooldus, kus kasutatakse loomuliku valguse energiat naha taaselustamiseks ja noorendamiseks. Valguse mõjul suureneb naharakkude energia tase (ligi 200 korda) ja taastootmine, mille tulemusena muutub nahk koheselt elujõulisemaks ja tervemaks.
Valgusel on palju positiivseid omadusi meie kehale: tõstab D-vitamiini taset, mõjub meeleolule hästi ning paneb meie naha särama!

Valgusteraapiaga puutume kokku igapäevaselt kogu aeg ning see toimib põhimõttel, et meie rakud absorbeerivad valgust ja kasutavad valgusenergiat kütusena loomulikul viisil naha uuenemise ja paranemise protsessides. Erinevad lainepikkused stimuleerivad nahas erinevaid toimeid. Nagu me teame on UV-kiirgus nahale kahjulik, kuid kontrollitud punane, sinine ja ligi infrapuna valguskiirgused on kliiniselt tõestatud oma kasulike omaduste poolest.

Kasutades uusimat LED tehnoloogiat, tagab Dermalux aparaat suunatud valguse poolt optimaalse intensiivsusega nahas ohutult maksimaalsed tulemused. Dermalux valgusteraapia ei tekita kuumust ega kahjusta mingil viisil nahka. Hooldust võib teostada aastaringselt ning sellel puuduvad negatiivsed kõrvalmõjud.
Dermalux hooldus mõjub ka meeleolule väga postiivselt, kuna valguse toimel tõuseb serotiini (hea tuju hormoon) tase ning peale protseduuri on tunda suuremat energiat.

Punane valgus
 - Ergutab kollageeni ja elastiini tootmist
- Vähendab ja silendab kortse
- Tõstab nahas niiskustaset
- Ühtlustab naha värvi ja tekstuuri
- Taastab naha sära

Sinine valgus
- Antibakteriaalne toime
- Tasakaalustab rasueritust
- Vähendab naha ebapuhtuseid
- Taandab põletikulisi protsesse
- Rahustab problemaatilset nahka

Ligi infrapuna valgus
- Noorendab ja uuendab nahka
- Rahustab punetus- ja ärritusnähte
- Vähendab pigmendilaike
- Muudab naha tugevamaks ja tervemaks
- Ideaalne ülitundlikule nahale

Vastunäidustused:
- epilepsia, krambid
- naha porfüüria
- luupus
- fotosensitiivne ekseem
- albinism
- nahavähk
- naha kasvajad
- silmahaigused või silma võrkkesta häired
- südamehaigused
- diabeet
- rasedus
- valgusest tingitud peavalu
- teatud ravimid (täpsem informatsioon konsultatsiooni käigus)

Individuaalne hooldus 45€/40min
Kuurina hoolduse hind -10%
Ühe LED sessiooni kestvus on 20 minutit ning ilma kõrvalmõjudeta on tulemus nähtav kohe peale hooldust ning positiived toimed mõjuvad nahas jätkuvalt edasi.
Enne sessiooni teostatakse nahale põhjalik pinnapuhastus, seejärel toimub naha visuaalne analüüs, et valida sobiv programm. Viimasena kantakse nahatüübile vastav näokreem ja vajadusel spf kaitsekreem. 
Hoolduskuur koosneb 6-12 hooldusest 2 korda nädalas.

Kombineerituna hoolduse lisana
15€/10min
25€/20min

Dermalux valgusteraapiat võib kombineerida ka regulaarse hooldusega, et võimendada hoolduse tulemust ja kiirendada naha paranemist. 

Mediderma PAN teraapia (looduslike ainete valgusaktiveerimine)

Pan teraapias kasutatakse koos LED aparaadiga fotosensitiivseid aineid, mis on võimelised valguse mõjul oma omadusi ja toimet muutma. Suunates nahka imendunud fotosensitiivsetele ainetele individuaalselt sobilikus lainepikkkuses valgust need fotoaktiveeruvad ja toodatavad ROS (reaktiivsed hapnikuühendid). See omakorda põhjustab fotooksüdatsiooni bioloogilisetes materjalides ja aktiveerib rakuainevahetust (ATP). Tekkinud lisa ATP-d kasutab nahk immuunsuse tugevdamiseks ja energia lisamiseks. Seega paranevad ja tasakaalustuvad nahafunktsioonid ning erinevad nahaprobleemid leevenduvad.

Ses-Chlorophyll Pan valgusteraapia hoolduses on kasutuses tähtsamatest toimeainetest klorofülliin, trüptofaan, riboflaviin ja retinoidid. Hooldus sobib nii noorukitele akneprobleemide vähendamiseks kui ka küpsemas eas klientidele pigmendilaikude ja vananemisilmingute vähendamiseks. Tänu valgusteraapia kasutamisele sobib hooldus ka tundlikule nahale. 

Protseduuri võib sooritada naha turgutamiseks ühekordse hooldusena, kuid püsivamate tulemuste saavutamiseks on soovitav teostada 4-6 protseduurist koosnev hoolduskuur 14-21 päeva tagant.
Pan teraapia näidustused: 
- fotokahjustunud nahk (kortsud, lõtvumine, pigmendilaigud, kuivus)
- akne
- kuperoosa ja rosaatsea
- psoriaas
- seborroiline dermatiit

Ses-Chlorophyll Pan teraapia esmane 105€/80min
Hoolduses sisaldub naha pinnapuhastus, liposoomsete seerumite pealekandmine, valgustundlik geel, LED valgusteraapia 20 minutit, retinoolikreem.
Hooldusega tuleb kaasa õrnatoimeline puhastustoode ja naha taastumisprotsesse toetav epiteelkreem.

Ses-Chlorophyll Pan teraapia korduv 75€/80min