Ionzyme DF hooldused

DF aparatuurne näohooldus 115€/90min

Hooldus algab põhjaliku ja lõõgastava 3-etapilise naha puhastamisega, millele järgneb õrn AHA-hapetega koorimine. Seejärel kantakse naha seisukorrale sobiv aktiivseerum, mis viiakse nahka ionto- ja sonoforeesi tehnoloogia abil. Seerumi peale kantakse 20-minutiks nahka niisutav ja taastav alginaatmask, mis lukustab toimeained nahka ja mille paremaks imendumiseks ühendatakse mask elektroodidega. Hooldus lõpetatakse naha niiskust säilitava ja kaitsva näokreemiga.


Environ Ionzyme DF
 aparatuurne hooldus tõstab näohoolduse järgmisele tasemele
ja mitmekordistab manuaalteraapia mõju. 
Ionzyme DF
on intensiivne hooldus, mille käigus vitamiinid, nagu A- ja C-vitamiinid, imenduvad kombineeritud pulseeriva iontoforeesi ja madalsagedusliku sonoforeesi helilainete abil naha kõige sügavamatesse kihtidesse. See uuenduslik ja patendeeritud tehnoloogia loob nahas väikesed kanalid, aidates kaasa vitamiinide ja aktiivainete imendumisele nahka ning pakkudes kiireid ja tõhusaid tulemusi.

Ionzyme DF tehnoloogia toimib edukalt ja tõhusalt armide, akne, pigmendilaikude, kortsude ja päikesekahjustusega naha ravis, mille tulemuseks on uuenenud, säravam ja siledama välimusega nahk. Regulaarsed hooldused salongis ja kodused hooldustooted parandavad kollageeni ja elastiini tootmist, nahk pakseneb ja tugevneb ning paraneb naha struktuur ja funktsioonid.
Environi DF aparaadihooldust on maailmas korduvalt tunnustatud kui üht tõhusaimat aparaadihooldust erinevate nahaprobleemide ravis.

- täiesti valutu ja lõõgastav, kuid väga tõhus
- turvaline ja ohutu, ei mingeid riske ega kõrvalmõjusid
- sobib kõikidele nahatüüpidele, nahaprobleemidele ja vanuserühmadele
- parimad tulemused tagatakse, kui klient kasutab Environi A-vitamiini kreemi kodus
- individuaalhooldusena parandab see naha funktsionaalsust ja aktiivainete imendumist
- parimad tulemused saavutatakse 1-4 nädala tagant kuurihooldustega