Dermatokosmeetilised näohooldused

Näohooldus konsultatsiooniga 115€/90min

Hooldus on mõeldud kliendile, kes tuleb hooldusele esmakordselt. Konsultatsiooni käigus selgitame välja naha seisukorra ja selle vajadused ning leiame sobiva hooldusplaani. Personaalne näohooldus, mis parandab naha kvaliteeti ja aitab igapäevasel nahahooldusel kiiremini tulemusteni jõuda. 


Dermaplan signatuurhooldus 115€/75-90min


Hoolitsus koostatakse igale kliendile individuaalselt peale põhjalikku naha analüüsi ja on kohandatud naha seisukorrast lähtuvate vajaduste järgi kasutades erinevaid tehnikaid nagu näomassaaž, mikrovool, LED valgusteraapia, teemantlihvimine, ionto- ja sonoforees. Soovi korral ripsmete, kulmude värvimine ja korrigeerimine.

Signatuurhooldus on suunatud erinevatele naha seisunditele:

  • Noorendav ja modelleeriv hooldus
  • Niisutav hooldus
  • Akne hooldus
  • Pigmenti ühtlustav hooldus
  • Punetust ja põletikke alandav hooldus


Lõõgastav näomassaaži hoolitsus 80€/60min


Sobiv hooldus neile, kes soovivad hetkeks aja maha võtta ja nautida sügavalt lõõgastavat hoolitsust erinevate massaaživõtete ja naha sära taastavate toodetega.

Teismelise naha näopuhastus (kuni 18-eluaastat) 85€/90min

Sügavpuhastav näohooldus komedoonsele ja aknele kalduvale teismelisele nahale aitab vähendada liigset rasueritust ja nahapooride ummistumist ning samas tugevdada naha kaitsevõimet ja kiirendada paranemist.Professionaalsed sarjad, millega hoolduseid teostan:


DERMAVIDUALS korneoteraapia


Sarvkesta- ehk korneoteraapia tähelepanu keskmeks on naha sarvkiht, mida ekslikult peetakse passiivseks mehaaniliseks barjääriks ja "surnuks" kihiks. Kuid on kindlaks tehtud, et sarvkihil on väga oluline roll andes ainevahetusprotsesside käigus signaale epidermisele ja dermisele. 
KOKO Dermaviduals® (Saksamaa) ettevõtte lõi esimesena kosmeetiliste preparaatide sarja, mis süsteemselt kaitsevad ja tugevdavad naha sarvkesta. Korneoteraapia üheks tähtsaimaks ülesandeks on nahale pehmeks toimimiseks meetodite väljatöötamine, mis toetuks naha oma kaitsestruktuuride parandamisele ja selle loomuliku tervise taastumisele. Dermaviduals® kreemid on koostatud vastavalt DMS®-aluse (Derma Membrane Structure) põhimõtetele, mis sarnanevad naha loomuliku barjääri struktuuri ja koostisega. Lisaks kasutatakse toodetes efektiivseks nahka transportimiseks liposoomseid ja nanosoomseid aktiivaineid sisaldavaid preparaate võttes arvesse naha spetsiifilisi omadusi.


ENVIRON - tunnustatud A-vitamiini nahahooldussari


Environ nahahooldus on esmaklassiline bränd, millel on kliiniliselt tõestatud tulemused.
Maailmakuulus ilukirurg ja dermatoloog dr Des Fernandes lõi tootevaliku, mis sisaldab unikaalset toimeainete kombinatsiooni, et kaitsta nahka keskkonnaagressorite eest ja võidelda vananemise märkidega. Environi eesmärk on edendada pikaajalist naha tervist, mitte pakkuda kiiret ja ajutist lahendust.
Kõik Environi näohoolitused ühendavad endas tõhusat nahahooldustehnoloogiat koos võimsate koostisainetega, et lahendada spetsiifilisi nahaprobleeme.


DMK - parameditsiiniline nahahooldussüsteem


DMK on ainulaadne parameditsiiniline nahahooldussari, mis põhineb USA teadlase Danné Montaque-Kingi üle viiekümneaastase erialase uurimistöö tulemusel.
DMK usub, et enamiku nahahaiguste tekkepõhjuseks on nahasisese ebakõla. DMK nahahooldussüsteemis kasutatakse taimseid koostisosi, mis jäljendavad naha enda keemiat ja toetavad seeläbi naha loomulikke funktsioone. 
G.M. COLLIN - kollageenihoolduse pioneer

GM COLLIN on Kanada professionaalse kosmeetika kaubamärk,
mis on loodud ja arendatud enam kui 60 aastat.
Peamine G.M. COLLINi filosoofia põhimõte on biotehnoloogia ning taimse ja merelise päritoluga komponentide kombinatsioon. G. M. COLLIN on üks väheseid kosmeetikafirmasid, millel on oma labor, kus töötatakse välja ja toodetakse mitte ainult kaasaegseid toimeaineid, vaid tehakse ka kliinilisi teste. G.M. COLLIN on välja töötanud ja patenteerinud paljud nendes kasutatavad koostisosad ja kombinatsioonid.