Näolifting

Mikrovooluga näolifting

Individuaalne hooldus 95€/75min
Hooldus kuurina -10%


Mikrovoolul põhinev noorendav ja uuendav aparaadihooldus näole ja kaelale, 
mis vähendab kortse ja parandab näolihaste toonust. Meeldivalt lõõgastav protseduur, mis imiteerib massaaži ja annab koheselt nähtava tulemuse. Parema ja püsivama tulemuse saavutamiseks on hooldust soovitav teha kuurina.

Elektrolifting
 on tehnika, mis aitab vältida ja vähendada vananemisprotsesse – kortse ja naha lõtvumist.

Lifting sobib ka üldise heaolu ja lõdvestamise saavutamiseks. Voolu tunnetamine on märkamatu ja elektroodide erinevad liikumised toimuvad psühholoogilisel tasandil niivõrd lõdvestavalt, et üsna sageli on klient poolune faasis või isegi uinub täiesti. Sügav psühholoogiline heaolu ravi ajal suurendab ka liftingu füsioloogilist toimet silmnähtavalt ja tänuväärselt, mistõttu sobib see ka inimestele, kellel on suur närvipinge, mure või stress.

Elektrolifting
 stimuleerib oluliselt nahas mikrotsirkulatsiooni, parandades naha toitainete ja hapnikuga varustatust. Toimub fibroplastide kvaliteedi ja kvantiteedi paranemine ning samuti kvaliteetsema kollageeni süntees. Stimuleerub ka lümfisüsteemi funktsioneerimine. 


Elektroliftingu hooldus on jaotatud erinevatesse faasidesse, kus iga faas toimib vastavalt vananemise histoloogilistele muudatustele:
1. faas on epidermise stimulatsioon ja lümfidrenaaž.
Soodustab seiskunud vedelike ja jääkainete väljaviimist. Epidermise aluskiht on stimuleeritud, nagu ka naha pealiskihi uuenemine.
2. faas on näolihaste ümberprogrammeerumise faas.
Aitab kaasa lihaste toonuse paranemisele ja kortsude nõrgestamisele, mis on põhjustatud lihaste hüpertoonia ja hüpotoonia tõttu. Eesmärgiks on aidata lõdvestada kokkutõmbunud lihaseid (hüpertoonia) ja kokku tõmmata lihaseid pikendatud staadiumis (hüpotoonia).
3. faas on dermise stimulatsioon ja naha toonuse tõstmine.
Fibroplastide aktiviseerumise tulemusena suureneb kollageeni ja elastiini tootmine. Paraneb vereringe ja rakkude metabolism. Nahk on toonuses ja kortsude jooned märgatavalt nõrgenenud.

Vastunäidustused:
- rasedus
- südamestimulaator
- aktiivne akne
- metallimplantaadid
- nahahaigused
- epilepsia


Coolifting

Coolifting näole 115€/75min


Coolifting püstol väljastab näokudedele võimsa CO2 voo väga madalal temperatuuril ja tugeva survega, mis on kombineeritud kõrge atomiseeritud aktiivosakeste kontsentratsiooniga.

Coolifting
on loodud kiiresti ja efektiivselt hooldama kogu näo piirkonda saavutamaks parim lifting tulemus, mis silub ja pinguldab nahka. Erilise tähelepanu all piirkonnad, kuhu tekivad kortsud näo ilmete tegemisel ja gravitatsiooni mõjul: silma ümbrused, otsaesine, kulmud, põsed ja huulte piirkond.


CO2 kõrge surveline vool ning atomiseeritud aktiivosad põhjustavad:
  • Paradoksaalset veresoonte motoorsust:
Veresoonte ahenemised, millele järgnevad veresoonte laienemised vere mikroringluses. Tundes tugevat külma stiimulit, kitsenevad ja laienevad veresooned vaheldumisi, et sellele vastu panna.
  • Krüoforees ja barofürees:
Cooliftingi aktiivosa mitmekordistumine külma ja surve tõttu. Külma ja kõrge surve kombinatsioon epidermisele aitab penetreerida Cooliftingi aktiivosakesi ja kõrgendab selle mõju märkimisväärselt.
  • Krüokarboksüteraapia:
Kõrge survega CO2 vool aktiveerib vere mikroringlust, ärgitab kollageeni ja elastiini moodustamist ja suurendab kudede hapnikuga rikastamist. Intensiivne niisutus – kollageeni tootmise stimuleerimine – dermise uuenemine, mis parandab naha tekstuuri ja kvaliteeti.
  • Termaalne šokk: 
Sügavamate olevate kudede stimuleerimine. Need koed on normaalselt umbes 36 kraadi juures. Äkilise temperatuuri languse juures põhjustab see sügavat ja kohest koe reaktsiooni.