Näolifting

Mikrovoolul põhinev noorendav ja uuendav aparaadihooldus näole ja kaelale, 
mis vähendab kortse ja parandab näolihaste toonust.
Meeldivalt lõõgastav protseduur, mis imiteerib massaaži ja annab koheselt nähtava tulemuse.
Parema ja püsivama tulemuse saavutamiseks on hooldust soovitav teha kuurina.


Lifting on tehnika, mis aitab vältida ja vähendada vananemisprotsesse – kortse ja naha lõtvumist.
Lifting sobib ka üldise heaolu ja lõdvestamise saavutamiseks. Voolu tunnetamine on märkamatu ja elektroodide erinevad liikumised toimuvad psühholoogilisel tasandil niivõrd lõdvestavalt, et üsna sageli on klient poolune faasis või isegi uinub täiesti. Sügav psühholoogiline heaolu ravi ajal suurendab ka liftingu füsioloogilist toimet silmnähtavalt ja tänuväärselt, mistõttu sobib see ka inimestele, kellel on suur närvipinge, mure või stress.

Elektrolifting stimuleerib oluliselt nahas mikrotsirkulatsiooni, parandades naha toitainete ja hapnikuga varustatust. Toimub fibroplastide kvaliteedi ja kvantiteedi paranemine ning samuti kvaliteetsema kollageeni süntees. Stimuleerub ka lümfisüsteemi funktsioneerimine. 


Liftingu ravi on jaotatud erinevatesse faasidesse, kus iga faas toimib vastavalt vananemise histoloogilistele muudatustele:
1. faas on epidermise stimulatsioon ja lümfidrenaaž.
Soodustab toksiinide ja seiskunud vedelike väljaviimist. Epidermise aluskiht on stimuleeritud, nagu ka naha pealiskihi uuenemine.
2. faas on dermise stimulatsioon ja naha toonuse tõstmine.
Fibroplastide aktiviseerumise tulemusena suureneb kollageeni ja elastiini tootmine. Paraneb vereringe ja rakkude metabolism. Nahk on toonuses ja kortsude jooned märgatavalt nõrgenenud.
3. faas on näolihaste ümberprogrammeerumise faas.
Aitab kaasa lihaste toonuse paranemisele ja kortsude nõrgestamisele, mis on põhjustatud lihaste hüpertoonia ja hüpotoonia tõttu. Eesmärgiks on aidata lõdvestada kokkutõmbunud lihaseid (hüpertoonia) ja kokku tõmmata lihaseid pikendatud staadiumis (hüpotoonia).

Vastunäidustused:

- rasedus
- südamestimulaator
- akne
- metallimplantaadid
- nahahaigused
- epilepsia


Individuaalne hooldus 55€/60min

Hoolduskuur 6x 300€